Kedisi ölen sosyal medya fenomeni Nurseli Aksoy veterinere saldırdı!

Sosyal medya fenomeni Nurseli Aksoy kedisini tedavi için Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde bir veterinere götürdü. Çekilen videolarda ayağı sargılı gözüken kedi Aksoy’un iddiasına göre yanlış tedavi uygulanarak öldü. 

VETERİNERİ BASTI!

Haberi alan fenomen sinir krizi geçirdiği anlar kameraya yansıdı. Kedisi ölen fenomen kardeşiyle birlikte veterineri bastı ve çalışanlara saldırdı.

Olay yerine polislerin gelmesi ile fenomen daha sonra karakola giderek veteriner hakkında şikayetçi oldu.

“ÖLDÜRDÜNÜZ KEDİMİ”

Aksoy, çektiği videoda “Yanlış tedavi uyguladınız, öldürdünüz kedimi. Ama müfettiş gelecek, hayvan hakları derneği konu ile ilgili herkese ulaşacağım. Oranın kapanması için videoları her yere ulaştıracağım. Onların ceza alması için ne kadar avukatım varsa hepsi devreye girecek. O veterinerin kapanması için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

NURSELİ AKSOY KİMDİR?

Adana’da 10 Mart 2000 tarihinde doğan Nurseli Aksoy, lise eğitimini açık lisede tamamlamıştır. 

Ailenin iki çocuğundan biri olan ünlü TikTok fenomeninin kardeşinin adı Özlem’dir. 2016 yılında video çekmeye başlayan Nurseli Aksoy, özellikle Kemal Sunal replikleriyle popülerlik kazanmıştır.

TikTok platformunda çektiği videolarla geniş kitlelere ulaşan Nurseli Aksoy, aynı zamanda YouTube’da da içerikler paylaşmaktadır.  Boş zamanlarını genellikle arkadaşlarıyla geçiren Nurseli’ye takipçileri “Kraliçe” lakabını takmıştır. 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x